Listopad 2015

forgot part 2

18. listopadu 2015 v 20:40 | Diablo |  ponypasta
Otevřel jsem dveře a rozhlídl jsem se po místnosti. Ticho. Nevím jestli je to dobrý znamení.Podíval jsem se na dveře od koupelny. Bylo tam napsaný P. numb.33 b.s. Named J. . Ok,tohle asi znamená Pacient číslo 33 krevní balíček pojmenován J? Počkat,moje jméno..Jeff.
Ok najdu svý věci a vypadnu odsud. Ale něco mě táhlo zpátky do koupelny. Podívám se tam, a potom rychle vypadnu. Podíval jsem se do zrcadla,,AAAHH" něco se na mě podívalo.. ok podívám se ještě jednou,ale pomalu a opatrně... Počkat,to je moje tvář.bílá vypálená tvář. Ale to není proco jsem přišel,potřebuju něco ostrého..NŮŽ!!! MŮJ NŮŽ!! Sice nvím proč,ale musí ho rychle najít a utéct,HNED!!!

i have no comment to the this..

16. listopadu 2015 v 11:13 | Diablo |  sranda
Přiznej me si to, kdo z nás nebyl minimálně jednou obětí PRANKU? Ano,ano, my všichni jsme minimálně jednou byli obětí Kan. žertíku našich milých kamarádů...
Tady máte možnosti,co u pranku nechcete zažít.

1)Prank nebude prank, bude to real

2)něco vás pronásleduje,ale kamarádi(po pranku) o tom nic neví.

3)Vyprankujete svého epileptického kamaráda..

4)Omylem vybafnete na Jeffa the killera..

5)Oběť o vašem pranku ví,nebo nedorazí,a vy čekáte až do temného a děsivého večera..

Proto mám pro vás tyto rady:

1)Pro dokonalý prank vás musí být víc,musíte být různě poskládáni,a informovat hl. Prankera (ten co vybafne) co se s obětí ďeje.

2) Podle internetu nebo podle sebe, si uďelejte masku,( hlavně ať to není nějaká lebka nebo tvář čarodějnice) dejte si na tom záležet.(v obchoďáku asi nenajdete masku dle slendyho)

3) Základní chybou je, když rožínáte a zhasínáte a světla,jelikož už oběť ví.(pokud má oběť méně než 6 let,tak to nevadí)

A to nejdůležiťejší? Držte huby a buďte anonymní^¤^

forgot part 1

11. listopadu 2015 v 22:51 | Diablo |  ponypasta
first story za dlohou dobu? WhY not?

Probral jsem se. Uši jsem měl zalehnuté,a tělo pod tlakem,jakoby...Proč jsem sakra ve vaně?Proč se ta místnost podobá koupelně,ale né mojí?Proč jsem nahej a na ruce mám napíchnutou kapačku?Proč je ta koupelna špinavá od krve,s jako jediným světlem,a to svíčkou? Tak moc otázek a tak málo odpovědí.. Vylezl jsem z vany,a oblékl jsem si na sebe oblečení,které náhodně leželo na stole,s vyšitým nápisem"PF" Podíval jsem se do zrcadla,a na něco jsem si vzpomněl. Sice se ta vzpomínka mihla,ale něco jsem zahlédl. Já,sedím u PC a prohlížím si webovky,najednou naskočí ikonka s nadpisem:"Zůčastněte se klonování...S přáteli,nebo rodinou!"...Ježiši, ať už jsem měl rodinu nebo přátelé,nechtěl jsem ,aby tu byli se mnou. ,,auuu!" Zapískl jsem. Kapačka se odtrhla, a za sebou nechala na mém těle škrábanec. Podíval jsem se na ni a prohlížel její 2 další strany. Jeden konec vedl ke krvi,druhý ke morfínu...díky bohu, ti hajzlové mi nevzali tolik krve. Asi bych měl odtud vypadnout.

Smile.

11. listopadu 2015 v 0:10 | Diablo |  sranda
Okay,rozhodl jsem se to skusit. Znova. Blog. Ale prvně bych vám rád napověděl videjko kterej správnej hater MLP nebo Cpaster nebo Bron musí vidět...napíši jen jedno: smile song parody. Není to pohádka pro ďeti a mladistvé,jelikož je to MASAKR. Víc nic.^¤^ a jinak,potřebuju návrhy na moje cpstories,pište do komentů ok?