Září 2015

ještě pořád můžete tvořit!

5. září 2015 v 18:03 | Diablo |  info
Ještě pořád můžete tvořit FF a posílat mi je, no není to úžasný?⊙¤⊙já pořád poctivě čtu moje e-maily a nic!
No tak si o zrekapitulujeme: napište e-mail s nicknamem a FF,na email emilioschulz03@email.cz a hotovo!! No není to easy?

malá FF do školy

5. září 2015 v 17:54 | Diablo |  fanfikce
otevřel jsem oči ze spánku,. Cože??!! 7 hodin,ale vždyt'?...ne,ne,ne,ne,ne,ne,ne,ne,ne, NÉÉÉ....
To néé,zase se to stalo,ten den,to ráno všech muk,horší než veškerý creepy najednou v jednom pokoji
ŠKOLA
okay,jabko společenskej oblek,aktovku prachy a můžu vyrazit.Ozul jsem si boty,zavřel dveře. já màm školu hned vedle domu,takže otázka pár minut.
Naše škole je velký dům ve tvaru čtverce,velkýho čtverce bez hřišťe nebo bazénu ,ale měl jsem ten čtverec rád,ostatně jako každý jiný. Vešel jsem do šatny,kde už na mě čekal roman,s kterým jsem toho hodně zažil. ,,čau vole,jak se máš?"zeptal se mě roman,a já mu s úsměvem odpověděl,,ujde to". Tím skončil rozhovor, jsem totiž spíš na dělání blbostí, než na mluvení a proto jsem měl imaginárního kamaráda. No vypadal ...divně,obličej měl sešitej z kousků obličejů mé rodiny a přátel,a tělo mu tvořili jen orgány, abych pravdu řekl bojím se ho trochu i teď. Odešel jsem s romanem do třídy,a já si rychle sedl do poslední volné lavice. Chtěl jsem si nachystat věci jenže něco tu chybělo....pouzdro,POUZDRO chybí mi pouzdro! A teď jsem začal sportovat,jelikož jsem běžel jako Usain Bolt když vypije Semtex,rychle jsem otevřel dveře od bytu,že sem si málem zlomil klíček. To co tam na mě čekalo mě dočista šokovalo, moje fotky ve kterých jsem byl jako malý si prohlížela nějaká postava. Otočila se a řekla ,,Tys mi ho vzal". Od začátku co jsem to monstrum viděl,věděl jsem co nebo kdo to je.
Byl to můj vymyšlenej"kamarád" kterej mě chce momentálně...rozeběhl se ke mě,ale já po Jackovi(tak se jmenoval) hodil to co mi padlo do ruky abych to upře...do prdele,vždyť prolítla skrz něj!,,nech mě ty hajzle!"zakřičel jsem s posledního,,jak smi to řekl??"a to co jsem slyšel poslední byl jeho smích.

Probudil jsem se. Díky bohu ,byl to jen sen, no spíš noční můra, podíval jsem se na hodiny ,, Cože?" Zeptal
jsem se sám sebe ,,8:30?! asi sem zaspal" odpověděl jsem si ,ale nemohl jsem se hnout,, sakra co to.." odkryl
jsem peřinu a chyběla mi...KŮŽE !! sakra to ne,já ještě spím,bože pomoz mi. Chvíli mi trvalo než jsem se vzpamatoval, takže sem se po pár minutách rozhlédl po pokoji, abych zjistil, co se tu k čertu ďeje. Uviděl jsem jacka , jak šije moji kůži na sebe,, hej přesta..." a pak jsem si uvědomil že umírám...

5 blbostí

3. září 2015 v 19:22 | Diablo |  sranda
1.strach vás chrání
2.bez zla neexistuje dobro
3.nebojte se mrtvých ale živých
4.ten kdo říka že se nebojí,se bojí nejvíc
5.všichni mají strach